Lijst winnaars jongdierendag 10 september 2022.

 

LIJST EREPRIJZEN

 

Omschrijving                                                                        Kooi       Inzender      Ras

Tentoonstellingsklasse

 

                                                                                                 

Hoofdereprijzen

Dagwinnaar konijnen 2022!                                                      12            H. Bolwiender       Nieuw Zeelander, wit

                                                                                                 

Ereprijzen

Mooiste van de grote rassen.                                                  1              A.H.N. Hammink   Vlaamse Reus, kleur

Mooiste van de grote rassen op 1 na.                                      3            A.H.N. Hammink   Vlaamse Reus, kleur

Mooiste van de middenrassen.                                               12              H. Bolwiender      Nieuw Zeelander, wit

Mooiste van de middenrassen op 1 na.                                  20            H.J. Nijenhuis      Wener, kleur

Mooiste van de kleine rassen.                                                 58             H.J. Nijenhuis       Blauwe Holicer

Mooiste van de kleine rassen op 1 na.                                    86            W. Boersma       Tan

Mooiste van de dwergrassen.                                                 104           G. Wiskamp        Pool, roodoog

Mooiste van de dwergrassen op 1 na.                                    99A         G. Voortman       Rexdwerg, tekening

Mooiste dier vd.tekeningrassen.                                              78            G. Rouhof          Hollander

                                                                                                 

Niet vermelde prijzen zijn niet toegekend of worden later bekend gemaakt.

Uitslagen jongdierendag 10 september 2022

 

TENTOONSTELLINGSKLASSE

 

KONIJNEN

 

VLAAMSE REUS, KLEUR

Keurmeester: G. Lenselink(A)

 

Konijngrijs                                                Ram jong

1          F           96.0  A.H.N. Hammink           2LC-129

                                                          Voedster jong

2          ZG        92.5  A.H.N. Hammink           2LC-204

3          F           95.5  A.H.N. Hammink           2LC-110

4          ZG        93.5  A.H.N. Hammink           2LC-112

5          ZG        94.0  A.H.N. Hammink           2LC-107

 

IJzergrauw                                         Voedster jong

6          F           95.0  H.J. Schot                    2RP-212

 

FRANSE HANGOOR

Keurmeester: Jan G. Derksen(C)

 

Konijngrijs                                                Ram jong

7          ZG        94.5  J. Agterkamp               2VM-111

                                                          Voedster jong

8          ZG        94.5  J. Agterkamp               2VM-210

 

IJzergrauw                                         Voedster jong

9          ZG        93.5  J. Agterkamp               2VM-345

 

Madagascar                                       Voedster jong

9A        ZG        93.0  Dennis Janssen           2VM-520

9B        ZG        94.0  Dennis Janssen           2VM-524

9C        ZG        93.0  Dennis Janssen           2VM-526

 

NIEUW ZEELANDER, WIT

Keurmeester: Jan G. Derksen(C)

 

Wit                                                            Ram jong

10        F           95.5  H. Bolwiender              2VM-115

11        F           95.5  H. Bolwiender              2VM-137

                                                          Voedster jong

12        F           96.5  H. Bolwiender              2VM-117

13        F           95.0  H. Bolwiender              2VM-419

 

GELE VAN BOURGONDIë

Keurmeester: G. Lenselink(A)

 

                                                                 Ram jong

14        ZG        92.0  Jos Lepping                 2GE-224

15        ZG        92.5  Jos Lepping                 2GE-238

                                                          Voedster jong

16        G          90.5  Jos Lepping                 2GE-220

17        G          90.5  Jos Lepping                 2GE-225

18        V           88.5  Jos Lepping                 2GE-235

19        G          91.0  Jos Lepping                 2GE-240

 

WENER, KLEUR

Keurmeester: G. Lenselink(A)

 

Blauw                                                       Ram jong

20        F           96.5  H.J. Nijenhuis               2LC-139

21        F           95.5  H.J. Nijenhuis               2LC-308

22        ZG        93.0  L. Blikman                   2RP-316

                                                          Voedster jong

23        ZG        94.0  H.J. Nijenhuis               2LC-142

24        ZG        94.0  H.J. Nijenhuis               2LC-310

25        F           95.0  L. Blikman                   2RP-312

25A      ZG        92.5  Femke Curre              2WQ-453

 

WENER, WIT

Keurmeester: G. Lenselink(A)

 

                                                                 Ram jong

26        F           96.5  L. Blikman                   2RP-309

27        ZG        94.0  L. Blikman                   2RP-110

                                                          Voedster jong

28        G          90.5  L. Blikman                   2RP-112

29        ZG        92.5  L. Blikman                   2RP-312

 

WITTE VAN HOTôT

Keurmeester: JPT Oude Groothuis(A)

 

                                                                 Ram jong

30        ZG        93.5  Jan G Derksen             2LC-608

                                                          Voedster jong

31        ZG        94.5  Jan G Derksen             2LC-609

 

RODE NIEUW ZEELANDER

Keurmeester: Jan G. Derksen(C)

 

                                                                 Ram jong

32        ZG        93.5  G. Lenselink                2VM-125

33        ZG        94.5  G. Lenselink                2VM-127

34        F           95.0  Mathijs Schot               2RP-320

35        ZG        94.0  Mathijs Schot               2RP-322

36        ZG        93.0  Jos Lepping                 2GE-109

                                                          Voedster jong

37        ZG        94.0  G. Lenselink                2VM-130

38        F           95.5  Mathijs Schot               2RP-318

39        F           95.5  Mathijs Schot               2RP-321

40        ZG        93.5  Jos Lepping                 2GE-108

41        ZG        94.0  Jos Lepping                 2GE-110

42        F           95.0  Jos Lepping                 2GE-212

 

REX, KLEUR

Keurmeester: JPT Oude Groothuis(A)

 

Castor                                                       Ram jong

43        ZG        92.0  H.van Dijke                  2NP-303

                                                          Voedster jong

44        ZG        94.0  H.van Dijke                  2NP-302

45        F           95.0  H.van Dijke                  2NP-304

 

ALASKA

Keurmeester: G. Lenselink(A)

 

                                                                 Ram jong

46        ZG        92.0  Jeroen Oonk                2NP-402

47        G          90.5  Jeroen Oonk                2NP-404

48        F           95.0  Jeroen Oonk                2NP-407

49        O          00.0  Jeroen Oonk                2NP-508

50        O          00.0  Jeroen Oonk                2NP-510

51        G          90.0  Jeroen Oonk                2NP-512

52        G          89.5  Jeroen Oonk                2NP-513

53        G          90.0  Jeroen Oonk                2NP-515

                                                          Voedster jong

54        G          91.5  Jeroen Oonk                2NP-401

55        G          91.5  Jeroen Oonk                2NP-403

56        F           95.5  Jeroen Oonk                2NP-405

57        ZG        94.0  Jeroen Oonk                2NP-406

 

BLAUWE HOLICER

Keurmeester: JPT Oude Groothuis(A)

 

                                                          Voedster jong

58        F           95.5  H.J. Nijenhuis               2LC-145

59        ZG        92.5  H.J. Nijenhuis               2LC-146

 

HOLLANDER

Keurmeester: JPT Oude Groothuis(A)

 

Haaskleur                                                 Ram jong

60        ZG        93.5  E. Wilgenhof                 2LC-317

 

Bruin                                                        Ram jong

61        ABS               T. Zevenhoeken          2VM-306

                                                          Voedster jong

62        ABS               T. Zevenhoeken          2VM-414

63        ABS               T. Zevenhoeken          2VM-415

64        ABS               T. Zevenhoeken          2VM-416

 

Oranje                                                       Ram jong

65        ZG        93.0  Jan G Derksen             2LC-503

66        ZG        93.0  Jan G Derksen             2LC-604

67        1ZG      93.0  E. Wilgenhof                 2LC-505

68        O          00.0  E. Huurnink                 2VM-536

                                                          Voedster jong

69        G          91.0  Jan G Derksen             2LC-501

70        1ZG      94.5  Jan G Derksen             2LC-504

71        O          00.0  Jan G Derksen             2LC-507

72        ZG        92.0  Jan G Derksen             2LC-510

73        ZG        93.5  Jan G Derksen             2LC-602

74        G          91.5  E. Wilgenhof                 2LC-322

75        ZG        92.0  E. Wilgenhof                 2LC-207

76        2ZG      94.5  E. Wilgenhof                 2LC-210

77        O          00.0  E. Huurnink                 2VM-537

 

Driekleur zwart                                  Voedster jong

78        1F         95.0  G. Rouhof                   2RM-303

79        G          91.5  G. Rouhof                   2RM-305

 

Driekleur bruin                                         Ram jong

80        O          00.0  Jan G Derksen             2LC-605

 

TAN

Keurmeester: Jan G. Derksen(C)

 

Zwart                                                        Ram jong

81        F           95.5  W. Boersma                2VM-237

82        ZG        93.5  Ramon Oonk               2NP-501

83        ZG        94.0  Ramon Oonk               2NP-502

84        ZG        93.0  Ramon Oonk               2NP-602

85        ZG        92.0  Ramon Oonk               2NP-604

                                                          Voedster jong

86        F           95.5  W. Boersma                2VM-236

87        F           95.0  W. Boersma                2VM-238

88        F           95.0  W. Boersma                2VM-239

89        ZG        94.5  W. Boersma                2VM-322

90        ZG        93.0  Ramon Oonk               2NP-503

91        ZG        92.5  Ramon Oonk               2NP-504

92        G          91.5  Ramon Oonk               2NP-601

93        ZG        92.0  Ramon Oonk               2NP-603

94        ZG        93.5  Ramon Oonk               2NP-605

 

LOTHARINGERDWERG

Keurmeester: JPT Oude Groothuis(A)

 

Zwart                                                        Ram jong

95        ABS               P. Wiegerinck              2RP-428

96        ABS               P. Wiegerinck              2RP-429

                                                          Voedster jong

97        ABS               P. Wiegerinck              2RP-129

98        ABS               P. Wiegerinck              2RP-353

 

Madagascar                                       Voedster jong

99        ABS               P. Wiegerinck              2RP-128

 

REXDWERG, TEKENING

Keurmeester: JPT Oude Groothuis(A)

 

Dalmatiner zwart                                      Ram jong

99A      ZG        94.0  G. Voortman                2RP-530

99B      ZG        94.0  G. Voortman                2RP-531

 

KLEURDWERG, KLEUR

Keurmeester: JPT Oude Groothuis(A)

 

Konijngrijs                                         Voedster jong

100       ABS               G. Wiskamp                2VM-507

 

Chinchilla                                          Voedster jong

101       ZG        93.5  G. Rouhof                    2NP-205

102       O          00.0  G. Rouhof                    2NP-206

 

Oranje                                                Voedster jong

102A    O          00.0  G. Voortman                2RP-528

 

POOL, ROODOOG

Keurmeester: G. Lenselink(A)

 

                                                                 Ram jong

103       ZG        94.0  G. Wiskamp                 2PF-102

                                                          Voedster jong

104       F           95.0  G. Wiskamp                 2PF-403

105       ABS                 G. Wiskamp      2VM-506

 

 

Bestuur P.K.V. Vorden:

 

Voorzitter:               G. Lenselink  Zutphenseweg 68a  7251 DL  Vorden  0575-552670

Secretaris:              H. Bolwiender  Torenakker 7  6996 BD  Drempt  0313-479173 of 06-83320476 E-mail: h.bolwiender @ upcmail.nl

Penningmeester:    F. van Olst  Pieter van Vollenhovenlaan 19  7251 AP  Vorden 06-19659036 E-mail: fabiovanolst @ hotmail.com   

2e voorzitter en 2e secretaris: H. Gosselink  Waarleskamp 8  7255 WG  Hengelo (Gld.)  

Lid:                            W. Boersma  Het Hoge 33  7251 XV  Vorden 

Lid:                            H. Siemes  Ruurloseweg 57  7251 LB  Vorden 

 

De contributie bedraagt € 15,- voor senioren en €  € 5,- voor jeugdleden.

De betaling dient voor 1 april 2022 verricht te zijn.

 

De vereniging is aangesloten bij:

 

  • K.L.N.
  • N.B.S.
  • FB
  • Achterhoeks verband
  • K.v.K. Nr. V103556

 

Web site: www.pkv.jouwweb.nl